Proponowane formy poczęstunku:

Opcja I

soczek dla każdego dziecka, kruche ciasteczka dwa rodzaje, paluszki, chrupki, mini cukierki, owoce sezonowe. Uwaga: w każdej z opcji - napoje ciepłe oraz woda bez ograniczeń. CENA: 8zł/dziecko

Opcja II

soczek dla każdego dziecka, kruche ciasteczka- dwa rodzaje, paluszki, chrupki, mini cukierki, owoce sezonowe, wafelek dla każdego dziecka, wystrzałowy szampan. Uwaga: w każdej z opcji - napoje ciepłe oraz woda bez ograniczeń. CENA: 10zł/dziecko
CENA: 10zł/dziecko

Masz ochotę na dodatkowe atrakcje?

Malowanie buziek, robienie zwierzątek z baloników uatrakcyjnią każde przyjęcie! Zapytaj nas o szczegóły!

CENNIK

Cena za urodziny wynosi 450 zł/15 dzieci. Do ceny dolicza się koszt poczęstunku.

W przypadku większej ilości dzieci podaną cenę dzielimy na 15 i uzyskaną kwotę mnożymy razy ilość dodatkowych gości.

Czas trwania urodzin: 2h. Na zyczenie istnieje możliwość wydłużenia urodzin (*wybrane godziny). Koszt: 100 zł.

Cena za urodziny wyjazdowe: 600 zł /15 dzieci (tylko na terenie trójmiasta)

Czas trwania: 2 godziny. Istnieje możliwość wydłużenia urodzin.

oferta

O jakich urodzinach marzysz? Wybierz temat:

cisnienie

Pirackie odkrycia

Wczuj się w postaś pirata z Karaibów i przygotuj się na iście pirackie przygody. Przygotuj sam kauczukowe pirackie oko i zobacz jak ucieka przed Kapitanem! Następnie weź udział w pokazie prawdziwych pirackich wybuchów! Proch będzie się sypał! Piracki podbój rozpoczynamy!woda

Fabryka czyściocha

Urodzinki dla prawdziwych czyściochów! Wspólnie sporządzimy musującą kostkę do kąpieli. Nasza „kostka” to coś, co możesz wrzucić do wanny, i spowoduje, że woda stanie się pachnąca i pieniąca! Dodatkowo wyczyścimy chemicznie kilka naprawdę wartych wyszorowania elementów! Niektóre nawet zmienia kolor w trakcie! Gotowy na naszą naukowo - alchemiczną przygodę?

mierzenie

Ale kwas! - chemiczne odkrycia

Urodziny stworzone z myślą o małych chemikach! Tu połączysz, tam zamieszasz, lub wysadzisz? Niepowtarzalne chemiczne eksperymenty - czekają! Szereg zabaw, które pozwolą na stworzenie wybuchowych gejzerków,pomocnych chemicznych rękawiczek. Istne chemiczne szaleństwo!

kosmetyki

Mydełkowy zawrót głowy

Mydełkowe szaleństwa czekaja na naszych małych chemików! Wykonaj niepowtarzalne mydełko! Ukryj w nim przeróżne skarby, skomponuj dodatki, wybierz kształt, kolor oraz zapach! Na koniec je zapakuj, i zabierz jako pamiątkę po mydlanych urodzinach w EduFun. Dodatkowo przekonaj się jakie mydlano - naukowe eksperymenty stworzyli nasi szaleni naukowcy!

szaleni chemicy

Kolorowe laboratorium

Kto z nas nie marzył o tym, aby udać się do fabryki kredek, i zobaczyć jak one właściwie powstają? My marzyliśmy i postanowiliśmy to marzenie urzeczywistnić!!! Przygotuj się na zupełnie nowe urodziny! Każdy z uczestników stworzy - od samych podstaw zestaw bajecznie kolorowych kredek! Kredki mogą mieć nie tylko różne kolorki, ale też zapachy i coś, co dzieci uwielbiają najbardziej - ukryte skarby!!! A na koniec coś co mali naukowcy uwielbiają najbardziej - sparwdzimy co kryją chemiczne farbki!

potęga elektryczności

Potęga elektryczności

Nie wkładaj rąk do gniazdka - mówi mama. W trakcie naszych urodzin - niespodzianka! Zostaniesz władcą elektryczności! Co się za tym kryje? Stworzysz prawdziwe...piorunki, sprawdzisz między którymi uczestnikami zabawy zaiskrzy, wykonasz ekologiczne baterie, a na koniec uczeszemy Ci zwariowaną "burzową fryzurę"! Prawdziwie elektron – kowa zabawa!

-->
kryminalistyka

Świeczkowe szaleństwo

Urodziny dla prawdziwych fanów chemicznych niespodzianek. Czas na stworzenie pachnących, kolorowych świeczek! Czy zastanawiałeś się jak one właściwie powstają? Zgodnie z naszym przeświadczeniem - iż najwięcej radości mamy wtedy, gdy uda nam się coś zrobić samodzielnie - to Ty zaplanujesz jak będą wyglądały! Wybierzesz kształt, kolory oraz zapach. Nowa przygoda czeka na Twoje odkrycie! Ale to nie koniec niespodzianek! Podczas tych urodzin przekonasz się jak prawdziwi chemicy potrafią czarować kolorami! Zmienimy barwy w kilka sekund. A wszystko dzięki chemii!

kraina lodu

Kraina Lodu

Mroźne eksperymenty i doświadczenia czekają! W programie pokazy z wykorzystaniem ciekłego azotu. Skraplamy powietrze, zmniejszamy balony, pokazujemy unoszące się przedmioty, a przede wszystkim – stykamy się z temperaturą jeszcze niższą niż na Antarktydzie! Urodzinowe szaleństwo gwarantowane! A na koniec zrobimy nieziemski sztuczny śnieg!